تدریس خصوصی مکالمه زبان ژاپنی

زبان ژاپنی یکی از زبان‌های زنده دنیاست که طرفداران زیادی دارد. با این حال این زبان در هر آموزشگاه تدریس نمی‌شود. در واقع ممکن است کلاس خصوصی حضوری مکالمه زبان ژاپنی در منطقه‌ای که شما زندگی می‌کنید وجود نداشته باشد. اما با وجود "های‌تاکی"، محدودیت محل زندگی برای دستیابی به کلاس خصوصی مکالمه زبان ژاپنی معنایی ندارد. با شرکت در کلاس تدریس خصوصی آنلاین مکالمه زبان ژاپنی می‌توانید فارغ از اینکه در کجا زندگی می‌کنید این مهارت را بیاموزید و از مزایای یادگیری آن بهره‌مند شوید. از طرف دیگر بسیاری از افراد معتقدند ذهن آن ها در کلاس های حضوری بازدهی بالاتری دارد. این افراد با شرکت در کلاس خصوصی حضوری مکالمه زبان ژاپنی در "های‌تاکی" می‌توانند به موفقیت دست یابند. اگر در "های‌تاکی" ثبت نام کنید بسیار سریع و آسان صحبت کردن به زبان ژاپنی را می‌آموزید. 

با یادگیری مکالمه زبان ژاپنی می‌توانید زمانی که برای کار، تفریح، تحصیل یا… به ژاپن می‌روید با ژاپنی‌زبان‌ها ارتباط خوبی برقرار کنید. زمانی که به یک توریست ژاپنی‌زبان در ایران برخورد می‌کنید با او صحبت کنید. از طرفی می‌توانید ذهن خود را فعال و شاداب نگه دارید. ممکن است به این زبان علاقه‌مند شوید و بخواهید در این زمینه ادامه‌تحصیل دهید. شاید هم بخواهید یادگیری زبان ژاپنی را به صورت حرفه‌ای ادامه دهید و در آینده به عنوان مترجم یا مدرس مشغول به کار شوید.

 

تدریس خصوصی مکالمه زبان ژاپنی در "های‌تاکی"

یکی از مهم‌ترین ویژگی های "های‌تاکی" امکان اعمال فیلترهای مختلفی مانند نوع تدریس (هم آنلاین و هم حضوری)، سطح تدریس (مبتدی و متوسط و حرفه‌ای)، نوع مهارت (مثلا مکالمه زبان ژاپنی)، گروه سنی زبان آموز (کودک، نوجوان و بزرگسال) و جنسیت مدرس (آقا، خانم یا هر دو) است. بعد از انتخاب فیلترها، زبان آموز می‌تواند لیست مدرس‌های مکالمه زبان ژاپنی را مشاهده کند. با تخصص‌ها، سطوح تدریس، گروه سنی و نوع تدریس هر یک آشنا شود. 

هر مدرس جلسات آزمایشی دارد که معمولا به صورت رایگان برگزار می‌شوند. شما در این جلسه می‌توانید شناخت بیشتری نسبت به مدرس پیدا کنید و با روش تدریس او آشنا شوید. از طرفی می‌توانید انتظارات خود را از کلاس درس مطرح کنید و با آگاهی کافی در مورد رزرو کلاس خصوصی مکالمه زبان ژاپنی تصمیم بگیرید.

"های‌تاکی" امکان شرکت در ۵ جلسه آزمایشی را برای شما فراهم می‌کند. حال اگر قصد شرکت در تعداد جلسات آزمایشی بیشتری را دارید بایستی هزینه شرکت در آن ها را پرداخت کنید. البته این هزینه بسیار کمتر از هزینه کلاس خصوصی مکالمه زبان ژاپنی است.

 

امکانات "های‌تاکی" برای تدریس خصوصی مکالمه زبان ژاپنی

"های‌تاکی" امکان افزودن استاد خصوصی مکالمه زبان ژاپنی به لیست علاقه‌مندی‌ها را دارد. به این معنا که اگر مدرسی را می‌پسندید می‌توانید بر قلب قرمز رنگ موجود در پروفایل یا بر دکمه افزودن به علاقه‌مندی‌ها کلیک کنید تا مدرس به لیست استادهای مورد علاقه شما اضافه شود. 

"های‌تاکی" بخشی را به عنوان "تقویم" در نظر گرفته است که از طریق آن می‌توانید برنامه کاری مدرس خصوصی مکالمه زبان ژاپنی را مشاهده کنید. حال اگر برنامه کاری مشخص نشده بود می‌توانید از طریق پیام به مدرس این موضوع را با او در جریان بگذارید تا تقویم خود را در اسرع وقت پر کند.

مهم‌تر از همه اینکه با مشاهده ویدئو معرفی استاد می‌توانید شناخت بسیار بیشتری نسبت به مدرس خصوصی مکالمه زبان ژاپنی به دست آورید. در بخش رزومه می‌توانید با زمینه‌های تخصصی و سوابق کاری او آشنا شوید و در بخش نظرات نظر زبان آموزان قبلی در مورد مدرس را مطالعه کنید. 

سوالات متداول

مدت زمان برگزاری جلسات آزمایشی مکالمه زبان ژاپنی چند دقیقه است؟

“های‌تاکی” مدت زمان 30 دقیقه را برای جلسه آزمایشی مکالمه زبان ژاپنی در نظر گرفته تا شناخت کاملی بین زبان آموز و مدرس ایجاد شود.

آیا همه کلاس های خصوصی حضوری مکالمه زبان ژاپنی در تهران برگزار می‌شوند؟

خیر، زبان آموزان می‌توانند با مدرس هایی که در محل زندگی خودشان کلاس حضوری مکالمه زبان ژاپنی ارائه می‌دهند، کلاس رزرو کنند. 

آیا می‌توان بیش از 5 جلسه آزمایشی مکالمه زبان ژاپنی رزرو کرد؟

بله، این امکان برای شما وجود دارد اما اگر تعداد جلسات آزمایشی رایگان شما به بیش از 5 مورد برسد باید با استادهایی که برای جلسات آزمایشی خود هزینه دریافت می‌کنند، کلاس رزرو کنید.