تدریس خصوصی زبان ژاپنی تجاری

با یادگیری زبان ژاپنی تجاری می‌توانید در مسیر رسیدن به موفقیت‌های بزرگ کاری، قدم بردارید. ممکن است بخواهید در یک مصاحبه کاری که به زبان ژاپنی برگزار می‌شود شرکت کنید، به عنوان مترجم شروع به فعالیت نمایید، شرکای تجاری ژاپنی‌زبان داشته باشید یا بخواهید برای کار به کشور ژاپن سفر کنید. شاید هم قصد تجارت با یک کشور ژاپنی زبان را دارید. در هر صورت می‌توانید زبان ژاپنی تجاری را از مدرس های "های‌تاکی" به بهترین شکل ممکن بیاموزید.

اگر قصد یادگیری زبان ژاپنی را دارید بهتر است به صورت خصوصی آموزش ببینید. مزایایی که کلاس خصوصی نسبت به کلاس عمومی دارد بسیار زیاد است. از جمله اینکه در کلاس خصوصی، مدرس تمام تلاش خود را برای آموزش یک نفر به کار می‌گیرد و با توجه به توان، هوش و استعداد آن یک نفر کلاس را پیش می‌برد. لذا نتایج بهتری حاصل می‌شود و زبان آموز بیشترین بهره را از کلاس خواهد برد. پیشنهاد ما به شما شرکت در کلاس خصوصی آنلاین و حضوری زبان ژاپنی تجاری "های‌تاکی" است.

 

تدریس خصوصی زبان ژاپنی تجاری در "های‌تاکی"

پلتفرم "های‌تاکی" در تلاش است تا شما زبان آموز گرامی، زبان ژاپنی تجاری را به صورت خصوصی آموزش ببینید و از مزایای یادگیری آن برخوردار شوید. پیشنهاد می‌شود قبل از رزرو کلاس، فیلترهای دلخواه خود را بر لیست مدرس های تدریس خصوصی زبان ژاپنی اعمال کنید تا لیستی مطابق با آنچه مد نظر دارید نمایش داده شود. 

مورد مهم بعدی که ممکن است نظر شما را جلب کند جلسه آزمایشی است. تعداد زیادی از مدرس های "های‌تاکی" جلسات آزمایشی خود را به صورت رایگان برگزار می‌کنند تا حسن نیت خود را به زبان آموز نشان دهند و شرایطی را فراهم سازند که زبان آموز بتواند بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای با کلاس خصوصی زبان ژاپنی تجاری آشنا شود و تنها در صورت اطمینان نسبت به رزرو آن اقدام کند. "های‌تاکی" این امکان را به زبان آموزان می‌دهد که حداکثر در ۵ جلسه آزمایشی شرکت کرده و کلاس‌های مختلف را از هر نظر بسنجند. البته امکان شرکت در جلسات آزمایشی بیشتری نیز وجود دارد اما بایستی بابت شرکت در آنها هزینه پرداخت شود. هر چند این مبلغ معمولا بسیار کمتر از قیمت جلسات آموزشی اصلی است.

همچنین اگر زبان آموز به هر دلیلی از کلاس درس راضی نباشد می‌تواند آن را لغو کند و با استاد دیگری کلاس رزرو کند.

 

مهم‌ترین امکانات "های‌تاکی" برای تدریس خصوصی زبان ژاپنی تجاری

یکی از مهم‌ترین امکانات "های‌تاکی" ویدئوی معرفی استاد است که در قالب یک فیلم کوتاه ضبط شده، به زبان آموز کمک می‌کند مدرس خصوصی زبان ژاپنی تجاری را بهتر بشناسد. البته از طریق کلیک بر تصویر پروفایل مدرس و مطالعه متن درباره من و نیز بخش رزومه نیز می‌توان اطلاعات بیشتری در مورد استاد به دست آورد.

مسئله مهم بعدی زمان‌هایی است که مدرس برای تدریس خصوصی زبان ژاپنی تجاری تعیین کرده است. با مراجعه به بخش تقویم می‌توانید از این زمان‌ها مطلع شوید. حال اگر مدرس این بخش را تکمیل نکرده بود می‌توانید بر دکمه پیام به مدرس کلیک کرده و این مورد را با او در جریان بگذارید. در ادامه اگر استاد را می‌پسندید می‌توانید بر قلب قرمز رنگ موجود در پروفایل یا بر گزینه افزودن به لیست علاقه‌مندی‌ها کلیک کرده و مدرس را به لیست استادهای مورد علاقه خود اضافه نمایید. 

در پایان اگر نسبت به رزرو کلاس اقدام نمودید ۵ دقیقه قبل از زمان شروع کلاس لینک ورود به کلاس از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد. (که با کلیک بر روی آن به کلاس خصوصی زبان ژاپنی تجاری وارد خواهید شد) همچنین می‌توانید بعد از ورود به صفحه پروفایل خود از بخش کلاس‌های من وارد کلاس درس شوید.

سوالات متداول

آیا امکان لغو کلاس خصوصی زبان ژاپنی تجاری وجود دارد؟

بله. در صورت لغو کلاس خصوصی زبان ژاپنی تجاری در بازه 12 ساعت مانده به شروع کلاس، 20 درصد؛ و در بازه 3 ساعت مانده به شروع کلاس، 30 درصد از مبلغ پرداختی از حساب زبان آموز کسر خواهد شد و مابقی آن به کیف پول وی باز خواهد گشت.

آیا می‌توان فقط مدرس هایی که زبان ژاپنی تجاری را به صورت آنلاین تدریس می‌کنند، مشاهده کرد؟

بله، زبان آموز می‌تواند بعد از وارد شدن به صفحه زبان ژاپنی تجاری، فیلتر نوع تدریس را بر روی آنلاین قرار دهد.

آیا می‌توان قبل از رزرو کلاس خصوصی زبان ژاپنی تجاری با مدرس ارتباط برقرار کرد؟

بله زبان آموز می‌تواند با کلیک بر روی دکمه “پیام به مدرس” که در پروفایل هر استاد قرار گرفته با مدرس زبان ژاپنی تجاری در ارتباط باشد.