تدریس خصوصی زبان هندی کودکان

کودکان افرادی بازیگوش اما باهوش هستند. در نتیجه مهارت‌های جدید را بسیار سریع‌تر و آسان‌تر از بزرگسالان یاد می‌گیرند. یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی که فرزند شما می‌تواند در همان دوران کودکی بیاموزد مهارت یادگیری یک زبان جدید است. با فراهم کردن شرایط یادگیری زبان هندی برای فرزند خود می‌توانید بخشی از آینده او را تضمین کنید. کودک شما در آینده می‌تواند استفاده‌های مختلفی از مهارت زبان هندی ببرد. مثلا می‌تواند در زمان سفر به کشور هند با مردمان این سرزمین ارتباط خوبی برقرار کند، به تدریس خصوصی زبان هندی بپردازند، در آینده کاری این رشته را انتخاب کند و… .

روش تدریس زبان هندی به کودکان بسیار متفاوت از بزرگسالان است. کودکان هرگز آنچه را که به آن ها تحمیل شود، نمی‌پذیرند و در اکثر مواقع در مقابل یادگیری مقاومت می‌کنند. اما عاشق بازی و شعر و داستان هستند. این ها همان ابزاری است که یک معلم خصوصی زبان هندی کودکان باید از آن استفاده کند تا کلاس درس را به یک محیط لذت‌بخش برای فرزند شما تبدیل نمایند.

 

مزایای "های‌تاکی" برای شرکت در کلاس خصوصی زبان هندی کودکان

اولین مزیت "های‌تاکی" امکان لغو کلاس در صورت عدم رضایت از آن است. در واقع چنانچه به هر دلیلی از کلاس خصوصی زبان هندی کودک راضی نباشید می‌توانید آن را لغو کنید و کلاس دیگری را برای فرزند خود رزرو نمایید. مزیت مهم بعدی شناخت معلم است که از راه‌های مختلفی مانند یک ویدئوی کوتاه میسر شده است. 

در "های‌تاکی" می‌توانید با توجه به قیمت کلاس‌ خصوصی زبان هندی کودکان، گزینه مناسب را انتخاب کنید. هزینه کلاس خصوصی زبان هندی کودکان با توجه به نظر معلم خصوصی تعیین شده و به تایید "های‌تاکی" می‌رسد. این مجموعه معلمان خود را بعد از انجام مصاحبه و بررسی‌های دقیق انتخاب کرده و برای همکاری دعوت می‌کند. لذا همگی مورد تایید بوده و به خوبی می‌توانند تدریس خصوصی زبان هندی کودکان را انجام دهند.

"های‌تاکی" علاوه بر اینکه امکان ورود به کلاس درس را از طریق صفحه شخصی زبان آموز فراهم می‌کند، جهت یادآوری، ۵ دقیقه قبل از شروع کلاس، لینک جلسه را برای زبان آموز و معلم پیامک خواهد کرد. بدین ترتیب حتی اگر زمان شروع کلاس توسط زبان آموز یا مدرس فراموش شده باشد هر دو می‌توانند در زمان لازم در کلاس حاضر شوند.

 

امکانات "های‌تاکی" برای تدریس خصوصی زبان هندی کودکان

در "های‌تاکی" می‌توانید فیلترهای مختلفی مانند نوع تدریس، سطح تدریس، نوع مهارت و... را بر لیست معلم های خصوصی زبان هندی کودکان اعمال کنید. در ادامه می‌توانید از طریق مشاهده ویدئو معرفی استاد یا مطالعه متن معرفی با او آشنا شوید. برای اطلاع از برنامه کاری معلم تنها کافی است بر تقویم کلیک کرده و تمام زمان‌هایی که امکان تدریس خصوصی زبان هندی کودکان دارد را مشاهده نمایید.

اگر در مورد انتخاب معلم شک دارید پیشنهاد می‌شود قبل از رزرو کلاس در جلسات آزمایشی "های‌تاکی" شرکت کنید و نظر کودک خود را در مورد کلاس جویا شوید. شما در "های‌تاکی" امکان شرکت در ۵ جلسه آزمایشی رایگان را خواهید داشت. برای شرکت در جلسات بیشتر بایستی هزینه جلسه را پرداخت کنید. (بدین منظور باید از کلاس استادهایی که برای جلسات آزمایشی خود هزینه در نظر گرفته اند، استفاده نمایید) البته این هزینه بسیار کمتر از هزینه جلسات آموزشی اصلی است.

با ورود به صفحه شخصی معلم می‌توانید جزئیات بیشتری در مورد وی و جلسات آزمایشی و آموزشی او را ملاحظه بفرمایید. از طرفی می‌توانید از طریق پیام به مدرس با او در ارتباط باشید. می‌توانید او را به لیست معلم های مورد علاقه خود اضافه کنید. این اقدام از طریق کلیک بر گزینه افزودن به علاقه‌مندی‌ها یا کلیک بر علامت قلب قرمز در پروفایل معلم امکان‌پذیر است. با ورود به بخش رزومه از سوابق کاری معلم خصوصی زبان هندی کودکان مطلع می‌شوید و با کلیک بر گزینه نظرات می‌توانید نظر دیگر زبان آموزان را مطالعه کنید.

سوالات متداول

کلاس خصوصی حضوری زبان هندی کودکان در چه مکانی برگزار می‌شود؟

مکان کلاس خصوصی حضوری زبان هندی کودکان توسط زبان آموز و معلم تعیین می‌شود.

آیا امکان لغو کلاس خصوصی زبان هندی کودکان وجود دارد؟

بله، زبان آموزان می‌توانند 12 ساعت قبل از شروع کلاس اقدام به لغو کلاس خصوصی زبان هندی کودکان نمایند.

آیا می‌توان فقط معلم های خانم که زبان هندی کودکان را تدریس می‌کنند، مشاهده کرد؟

بله، بعد از وارد شدن به صفحه تدریس خصوصی زبان هندی کودکان از قسمت فیلترها، جنسیت استاد را بر روی “خانم” تنظیم کنید.