تدریس خصوصی زبان هندی تجاری

زبان هندی یکی از زبان‌های زنده دنیاست که طرفداران زیادی دارد. با توجه به تعداد افرادی که به زبان هندی صحبت می‌کنند اگر بتوانید این زبان را بیاموزید موفق به ارتباط با جمعیت قابل توجهی از افراد دنیا می‌شوید. امروزه کشور ایران روابط تجاری مناسبی با هند دارد. پس با شرکت در کلاس خصوصی زبان هندی تجاری، می‌توانید از فرصت‌های شغلی زیادی بهره‌مند شوید. 

زبان هندی تجاری در موارد زیادی کاربرد دارد. مثلا اگر قصد مهاجرت به کشور هند را دارید باید زبان هندی تجاری آن را بلد باشید تا بتوانید در این کشور مشغول به کار شوید و مخارج زندگی خود را تامین کنید. از طرفی ممکن است با یک منطقه هندی روابط تجاری داشته باشید. در صورتی که در کلاس های خصوصی آنلاین و یا حضوری زبان هندی تجاری شرکت کنید دیگر نیازی به مترجم ندارید و می‌توانید روابط بهتری با شریک تجاری خود برقرار کنید.

لازم به ذکر است شغل‌هایی مانند وکالت، خلبانی، پزشکی و مدیریت بیشترین درآمد را در هندوستان دارد. از طرفی شاخص قدرت خرید در هندوستان بالاست و فرصت‌های شغلی مناسبی در این کشور دیده می‌شود. خرید ملک، ثبت شرکت، خرید سهام و اوراق قرضه در هند می‌تواند سرمایه‌گذاری مناسبی باشد. موفقیت در هر یک از این موارد نیازمند یادگیری زبان هندی تجاری است.

 

تدریس خصوصی زبان هندی تجاری در "های‌تاکی"

در "های‌تاکی" می‌توانید انواع مختلفی از فیلترها را بر لیست استاد های زبان هندی تجاری اعمال کنید و بعد از مشاهده یک لیست سفارشی از مدرس ها، یکی را برای تدریس خصوصی زبان هندی تجاری انتخاب نمایید. قبل از انتخاب استاد می‌توانید ویدئو معرفی وی را ببینید یا متن درباره استاد را بخوانید تا شناخت بیشتری در مورد مدرس به دست آورید. از طرفی می‌توانید وارد بخش تقویم شوید و برنامه کاری مدرس خصوصی زبان هندی تجاری را ملاحظه کنید.

 

امکانات پروفایل مدرس های خصوصی زبان هندی تجاری

با کلیک بر تصویر پروفایل مدرس دسترسی بیشتری به امکانات "های‌تاکی" خواهید داشت. از جمله اینکه می‌توانید وارد بخش رزومه شوید و با سوابق کاری و زمینه‌های تخصصی استاد خصوصی زبان هندی تجاری آشنا شوید. از طرفی می‌توانید سری به بخش نظرات بزنید و از نظر دیگر زبان آموزان در مورد مدرس خصوصی زبان هندی تجاری مطلع گردید.

اگر استاد را می‌پسندید بر گزینه افزودن به علاقه‌مندی‌ها کلیک کنید. اگر مطلبی هست که باید به اطلاع استاد برسانید از گزینه ارتباط با مدرس استفاده کنید. در کنار تمام این ها "های‌تاکی" امکان شرکت در جلسات آزمایشی رایگان نیز دارد (این جلسات کمک بزرگی به زبان آموز می‌کند تا کلاس خصوصی زبان هندی تجاری را رزرو نماید)

در نهایت هزینه کلاس‌ خصوصی زبان هندی تجاری در "های‌تاکی" متفاوت است. این هزینه با توجه به نظر شخصی مدرس تعیین شده و بعد از بررسی‌های لازم توسط "های‌تاکی" تایید می‌شود. از طرفی در برخی موارد به ازای اخذ تعداد جلسات بیشتر می‌توانید از تخفیفاتی که بر قیمت تدریس خصوصی زبان هندی تجاری اعمال شده، بهره‌مند شوید.

سوالات متداول

تدریس حضوری زبان هندی تجاری در چه مکانی برگزار می‌شود؟

"های‌تاکی" تعیین مکان برگزاری کلاس حضوری زبان هندی تجاری را برعهده زبان آموز و مدرس گذاشته است.

کلاس آنلاین زبان هندی تجاری در چه بستری برگزار می‌شود؟

پلتفرم “های‌تاکی” برای تدریس آنلاین زبان هندی تجاری، بستر SkyRoom را در نظر گرفته که این بستر با نظر زبان آموز و مدرس قابل تغییر است.

امکان برگزاری چند جلسه آزمایشی رایگان زبان هندی تجاری برای هر زبان آموز فراهم شده است؟

هر زبان آموز می‌تواند در 5 جلسه آزمایشی رایگان شرکت کرده و در صورت نیاز به تعداد جلسات بیشتر از مدرس هایی که برای کلاس های آزمایشی زبان هندی تجاری، هزینه در نظر گرفته اند، استفاده نماید.