تدریس خصوصی مکالمه زبان هندی

تعداد افرادی که به زبان هندی صحبت می‌کنند بسیار زیاد هستند. پس اگر بتوانید مهارت مکالمه زبان هندی را کسب کنید، به راحتی می‌تواند با جمعیت بزرگی از مردمان دنیا ارتباط برقرار کنید. از طرفی با یادگیری زبان هندی مغز خود را وادار به فعالیت کرده و در انجام دیگر امور زندگی نیز موفق‌تر می‌شوید. 

ممکن است شما هدف خاصی را از مکالمه زبان هندی دنبال کنید. مثلا بخواهید برای کار یا تحصیل وارد کشور هند شوید و در کنار مردمان این کشور زندگی کنید. یا بخواهید از راه دور با افراد هندی‌زبان در ارتباط باشید. شاید هم به زبان هندی علاقه خاصی دارید و یادگیری آن همیشه به عنوان یک رویا در ذهنتان بوده است. آنچه اهمیت دارد این است که می‌توانید هدف خود را با مدرس خصوصی مکالمه زبان هندی در جریان بگذارید و از او بخواهید در مسیر رسیدن به هدفی که دارید راهنمایتان باشد.

 

تدریس خصوصی مکالمه زبان هندی در "های‌تاکی"

اولین اقدامی که پیشنهاد می‌شود قبل از رزرو کلاس خصوصی مکالمه زبان هندی در "های‌تاکی" انجام دهید سفارشی‌سازی لیست مدرس ها است. بدین ترتیب که فیلترهایی مانند نوع تدریس، سطح تدریس، نوع مهارت، گروه سنی زبان آموز و جنسیت مدرس را مشخص کنید تا لیست مدرس های مکالمه زبان هندی، معادل با آنچه مد نظر دارید به شما نمایش داده شود. 

در ادامه می‌توانید با مشاهده ویدئو معرفی یا مطالعه متن معرفی اطلاعات بیشتری در مورد استاد خصوصی مکالمه زبان هندی به دست آورید. البته راه‌های دیگری نیز برای شناخت بیشتر مدرس وجود دارد. اینکه بر تصویر پروفایل مدرس کلیک کنید و وارد بخش رزومه شوید. در این بخش می‌توانید با سوابق کاری و زمینه‌های تخصصی مدرس آشنا شوید. علاوه بر این می‌توانید در بخش نظرات از نظر زبان آموزان قبلی مطلع شوید.

حال اگر مدرس را مورد پسند می‌دانید با کلیک بر گزینه افزودن به علاقه‌مندی‌ها یا کلیک بر علامت قلب قرمز رنگ موجود در پروفایل، مدرس خصوصی مکالمه زبان هندی را به لیست استادهای مورد علاقه خود اضافه کنید. 

در ادامه می‌توانید با مراجعه به بخش تقویم، برنامه کاری مدرس را مشاهده کرده و ساعاتی را که امکان تدریس دارد مشاهده کنید. لازم به ذکر است اگر با کلیک بر هر یک از بخش‌های مذکور متوجه شدید که اطلاعات لازم وارد نشده است می‌توانید از بخش "پیام به مدرس" موضوع را به اطلاع وی برسانید. البته کاربرد این بخش بسیار گسترده‌تر است و هر زمان که نیاز به ارتباط با مدرس باشد می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

 

هزینه کلاس خصوصی مکالمه زبان هندی 

هزینه تدریس خصوصی مکالمه زبان هندی با توجه به نظر شخصی مدرس تعیین می‌شود. سپس توسط پشتیبان های "های‌تاکی" مورد بررسی قرار می‌گیرد و بعد از تایید به زبان آموز اعلام می‌شود. این هزینه معمولا در کلاس‌های حضوری بیشتر از کلاس‌های آنلاین است. یکی از دلایل این امر مدت زمان برگزاری کلاس خصوصی مکالمه زبان هندی می‌باشد که در حالت حضوری یک ساعت و نیم و در حالت آنلاین یک ساعت است. 

در بسیاری از مواقع هر چه تعداد جلسات آموزشی بیشتری بردارید هزینه کمتری بابت برگزاری جلسات پرداخت می‌کنید. این در حالی است که می‌توانید مهارت مکالمه زبان هندی خود را تقویت کنید و در امر صحبت کردن به زبان هندی موفقیت بیشتری به دست آورید.

یکی از بهترین امکانات "های‌تاکی" برگزاری جلسات آزمایشی رایگان است. هر زبان آموز امکان شرکت در پنج جلسه آزمایشی مکالمه زبان هندی رایگان را دارد. حال اگر بخواهد در جلسات آزمایشی بیشتری شرکت کند باید هزینه هر جلسه را بپردازد. البته این هزینه در مقایسه با قیمت تدریس خصوصی مکالمه زبان هندی بسیار کمتر است.

سوالات متداول

مدت زمان برگزاری جلسه آزمایشی مکالمه زبان هندی چقدر است؟

های‌تاکی مدت زمان 30 دقیقه را برای جلسات آزمایشی مکالمه زبان هندی در نظر گرفته تا آشنایی کاملی بین زبان آموز و مدرس انجام شود.

آیا می‌توانم فقط مدرس هایی که مکالمه زبان هندی را به کودکان تدریس می‌کنند، مشاهده کنم؟

بله، بعد از ورود به صفحه تدریس خصوصی مکالمه زبان هندی، از قسمت فیلترها، گروه سنی را بر روی گزینه کودکان قرار دهید.

آیا "های‌تاکی" مکان برگزاری کلاس خصوصی حضوری مکالمه زبان هندی را تعیین می‌کند؟

خیر، زبان آموز و مدرس با توافق یکدیگر مکان برگزاری کلاس خصوصی حضوری مکالمه زبان هندی را تعیین می‌کنند.