تدریس خصوصی زبان هندی عمومی

زبان هندی، زبان بیش از یک میلیارد نفر در جهان است. پس با یادگیری این زبان می‌توانید با جمعیت قابل توجهی در دنیا ارتباط برقرار کنید. "های‌تاکی" با برگزاری کلاس خصوصی حضوری زبان هندی عمومی امکان یادگیری این زبان را در محل مورد نظر زبان آموز و مدرس فراهم می‌کند. حال اگر امکان شرکت در کلاس حضوری را ندارید می‌توانید در کلاس خصوصی آنلاین زبان هندی عمومی شرکت کنید و این زبان زنده دنیا را از طریق بستر اینترنت بیاموزید.

اگر می‌خواهید مهارت بیشتری در زمینه زبان هندی عمومی به دست آورید، می‌توانید در تعداد جلسات آموزشی بیشتری شرکت کنید. در بسیاری از مواقع هر چه تعداد جلسات آموزشی بیشتر باشد هزینه برگزاری کلاس ها کمتر است. حال اگر با زبان هندی آشنایی دارید و می‌خواهید مهارت خود را تقویت کنید می‌توانید در جلسات آزمایشی این مسئله را با استاد خصوصی زبان هندی عمومی در میان بگذارید.

مزیت دیگری که جلسات آزمایشی دارد آشنایی با مدرس و روش‌های تدریس او است. از طرفی می‌توانید از طریق پیام به مدرس موضوع را به وی اطلاع دهید و هدف خود از شرکت در کلاس خصوصی زبان هندی عمومی را برای استاد مشخص کنید. 

 

امکانات کلاس خصوصی زبان هندی عمومی

یکی از مهم‌ترین امکانات "های‌تاکی" شناخت مدرس خصوصی زبان هندی عمومی از راه‌های مختلف است. از جمله این راه‌ها می‌توان به ویدئو معرفی استاد، متن درباره من، رزومه و نظرات زبان آموزان قبلی اشاره کرد. بدین ترتیب شما می‌توانید شناخت مناسبی از استاد خصوصی زبان هندی عمومی به دست آورید و با اطمینان خاطر بیشتری جهت رزرو کلاس خصوصی اقدام کنید. 

امکان مهم دیگری که در "های‌تاکی" وجود دارد اعمال انواع مختلفی از فیلترهای کاربردی بر لیست اساتید است. از جمله این فیلترها نوع تدریس (آنلاین و حضوری)، سطح تدریس (مبتدی، متوسط و حرفه‌ای) و نوع مهارت (به عنوان مثال زبان هندی عمومی) است. همچنین امکان تعیین گروه سنی زبان آموز و جنسیت استاد (شامل آقا، خانم یا هر دو) نیز وجود دارد. 

بعد از اعمال فیلترها یک لیست سفارشی از مدرس های زبان هندی عمومی به شما نمایش داده می‌شود که می‌توانید از بین آنها استاد مورد نظر خود را انتخاب کرده و با شرکت در کلاس او درهای یادگیری زبان هندی را به روی خود بگشایید. از دیگر امکانات "های‌تاکی" می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اضافه کردن استاد به لیست علاقه‌مندی‌ها 
  • سامانه پیامکی برای انتقال اطلاعات به مدرس و زبان آموز
  • بخش تقویم برای اطلاع از برنامه کاری مدرس

 

هزینه کلاس خصوصی زبان هندی عمومی

هزینه تدریس خصوصی زبان هندی عمومی در "های‌تاکی" با توجه به نظر شخصی مدرس تعیین می‌شود. در بیشتر مواقع قیمت کلاس حضوری زبان هندی عمومی بیش از کلاس آنلاین است. یکی از دلایل این امر مدت زمان کلاس است که در حالت حضوری ۹۰ دقیقه و در حالت آنلاین ۶۰ دقیقه است. هزینه جلسه آزمایشی معمولا رایگان است اما حتی اگر کاملا رایگان نباشد با مبلغی بسیار کمتر از جلسات آموزشی اصلی برگزار می‌شود. لازم به ذکر است که هر زبان آموز می‌تواند 5 مرتبه با مدرسی که برای کلاس آزمایشی خود هزینه در نظر نگرفته، کلاس آزمایشی رزرو کند، در صورت نیاز به تعداد جلسات بیشتر باید از کلاس هایی که رایگان نیستند، بهره‌مند شود.

شما می‌توانید با ورود به پروفایل استادهای "های‌تاکی" هزینه جلسات آزمایشی، حضوری و آنلاین را مشاهده کنید و با توجه به بودجه‌ای که دارید کلاس مورد نظر خود را انتخاب نمایید. لازم به ذکر است هزینه کلاس خصوصی زبان هندی عمومی ابتدا توسط استاد پیشنهاد داده می‌شود سپس توسط "های‌تاکی" مورد بررسی قرار می‌گیرد و در نهایت بعد از تایید، به زبان آموز اعلام می‌شود.

دقت کنید هزینه پایین دلیلی بر عدم تجربه یا عدم توانایی مدرس نیست بلکه تعیین هزینه یک مساله کاملا شخصی است. پس شما می‌توانید با خیال راحت استاد مورد نظر خود را انتخاب کنید. زیرا تمام مدرس های "های‌تاکی" بعد از تایید کارشناسان مجموعه به همکاری دعوت شده‌اند.

سوالات متداول

آیا می‌توان فقط مدرس هایی که زبان هندی عمومی را به صورت آنلاین تدریس می‌کنند مشاهده کرد؟

بله، کافی است بعد از وارد شدن به صفحه تدریس خصوصی زبان هندی عمومی، نوع تدریس را بر روی گزینه دلخواه خود (آنلاین، حضوری، هر دو) قرار دهید. 

آیا زبان آموز می‌تواند زمان کلاس خصوصی زبان هندی را تغییر دهد؟

بله، زبان آموز می‌تواند 12 ساعت قبل از شروع کلاس خصوصی زبان هندی عمومی اقدام به تغییر ساعت کلاس خود کند.

تدریس خصوصی آنلاین زبان هندی عمومی در چه بستری برگزار می‌شود؟

skyroom بستری است که “های‌تاکی” برای کلاس های آنلاین زبان هندی عمومی در نظر گرفته اما این بستر بنابه توافق زبان آموز و مدرس قابل تغییر است.