تدریس خصوصی زبان سوئدی کودکان

زمانی که کودکان در سنین پایین هستند مهارت‌های جدید را بسیار بهتر و سریع‌تر از بزرگسالان یاد می‌گیرند. حال این شما هستید که باید بستر یادگیری را برای آن ها فراهم کنید و در انتخاب مهارت‌های جدید راهنمایشان باشید.

کودک شما با یادگیری زبان سوئدی زندگی به مراتب بهتری را تجربه می‌کند و در آینده می‌تواند به موفقیت‌های بیشتری دست یابد. این در حالی است که مغز او وادار به فعالیت می‌شود و خلاقیت بیشتری از خود نشان می‌دهد. در نتیجه در انجام دیگر کارها نیز موفق‌تر خواهد بود.

بسیاری از والدین بر این باورند که فرزندانشان در کلاس های حضوری بازدهی بالاتری دارند. "های‌تاکی" با ارائه کلاس های خصوصی حضوری زبان سوئدی کودکان در تلاش است تا نیاز این دسته از افراد را برطرف کند. از طرفی این پلتفرم برای کودکانی که به هر دلیلی شرایط شرکت در کلاس حضوری را ندارند امکان شرکت در کلاس های خصوصی آنلاین زبان سوئدی کودکان را فراهم کرده است.

یکی از دلایل انتخاب زبان سوئدی برای کودکان به عنوان یک مهارت ناب، شرایط مساعد زندگی در سوئد است. این کشور شرایط اقتصادی و رفاهی مناسبی دارد. پس اگر فرزندتان بتواند از همین کودکی زبان سوئدی را بیاموزد در آینده می‌تواند برای تحصیل، کار یا …. کشور سوئد را انتخاب کرده و از مزایای زندگی در این کشور برخوردار شود. 

 

معلم خصوصی زبان سوئدی کودکان

با توجه به اینکه زبان سوئدی در هر آموزشگاهی تدریس نمی‌شود معمولا انتخاب معلم خصوصی زبان سوئدی کودکان برای والدین یک دغدغه بزرگ به شمار می‌رود. اما "های‌تاکی" با فراهم کردن امکان شناخت طیف عظیمی از معلم ها این دغدغه را از بین می‌برد. 

شما می‌توانید در بخش ویدئو، فیلم کوتاهی را که معلم خطاب به زبان آموزان تهیه کرده مشاهده کنید یا در بخش معرفی، متنی را که نوشته مطالعه بفرمایید. از طرفی می‌توانید با کلیک بر تصویر پروفایل معلم خصوصی زبان سوئدی کودکان وارد بخش رزومه شده و از سوابق کاری و تحصیلی او باخبر شوید. در نهایت نیز تجربه های دیگر زبان آموزان در مورد معلم خصوصی زبان سوئدی کودکان را در بخش نظرات بخوانید.

 

امکانات "های‌تاکی" برای یادگیری زبان سوئدی کودکان

"های‌تاکی" با در اختیار گذاشتن گزینه پیام به مدرس امکان ارتباط با معلم را حتی قبل از تدریس خصوصی زبان سوئدی کودکان فراهم می‌کند. گزینه افزودن به علاقه‌مندی‌ها نیز برای اضافه کردن نام معلم به لیست مدرس های مورد علاقه زبان آموز در دسترس قرار دارد. "های‌تاکی" با برگزاری جلسات آزمایشی رایگان کمک بزرگی به زبان آموز می‌کند. جلسات آزمایشی، مشابه جلسات آموزشی اصلی برگزار می‌شود و زبان آموز می‌تواند با توجه به آن در مورد رزرو کلاس خصوصی زبان سوئدی کودکان تصمیم بگیرد.

در "های‌تاکی" می‌توانید فیلترهایی از جمله نوع کلاس، سطح تخصص، نوع مهارت، جنسیت معلم و گروه سنی زبان آموز را بر لیست معلم ها اعمال کرده و از بین نتایجی که حاصل می‌شود معلم خصوصی زبان سوئدی کودکان را انتخاب نمایید.

در بخش تقویم می‌توانید با توجه به برنامه کاری معلم، کلاس خصوصی زبان سوئدی کودک را مطابق زمان های آزاد خود رزرو نمایید. حال اگر به هر دلیلی از کلاس خصوصی زبان سوئدی فرزندتان راضی نبودید می‌توانید آن را لغو کرده و با معلم دیگری کلاستان را بردارید. با اینکه امکان ورود به کلاس از طریق پروفایل شخصی زبان آموز وجود دارد اما لینک ورود (صرفا جهت یادآوری) حدود ۵ دقیقه قبل از شروع کلاس برای زبان آموز و معلم ارسال می‌شود که هر دو با کلیک بر روی آن می‌توانند به کلاس وارد شوند.

سوالات متداول

کلاس های حضوری و آنلاین زبان سوئدی کودکان در "های‌تاکی" چند دقیقه است؟

های‌تاکی" مدت زمان 90 و 60 دقیقه را برای کلاس های خصوصی حضوری و آنلاین زبان سوئدی کودکان در نظر گرفته است.

آیا می‌توان معلم های خانمی که زبان سوئدی کودکان را تدریس می‌کنند، مشاهده کرد؟ (فقط خانم)

بله، کافی است بعد از ورود به صفحه تدریس خصوصی زبان سوئدی کودکان، از قسمت فیلتر ها، جنسیت خانم را انتخاب نمایید.

آیا می‌توان از برنامه زمانی معلم خصوصی زبان سوئدی کودکان مطلع شد؟

بله، با ورود به بخش تقویم که در پروفایل معلم خصوصی زبان سوئدی قرار گرفته می‌توانید از برنامه زمانی مدرس آگاه شوید.