کلاس خصوصی زبان سوئدی عمومی

شرایط اقتصادی و رفاهی برای زندگی در کشور سوئد مناسب است. به همین دلیل تعداد زیادی از افراد مایلند برای کار، تحصیل یا زندگی به کشور سوئد مهاجرت کنند یا حداقل با افرادی از این کشور در ارتباط باشند. این در حالی است که سوئدی‌ها معمولا به زبان خودشان صحبت می‌کنند و تا حد زیادی روی زبان مادری خود تعصب دارند. پس اگر می‌خواهید به کشور سوئد بروید و با مردمان آن ارتباط برقرار کنید بهتر است زبان سوئدی را بلد باشید.

سوئدی زبان اصلی کشور سوئد و یکی از دو زبان رسمی کشور فنلاند است. میلیون‌ها نفر در سوئد و هزاران نفر در فنلاند، نروژ، دانمارک، ایالات متحده و کانادا به زبان سوئدی صحبت می‌کنند. در زبان سوئدی صداهایی وجود دارد که متفاوت از شکل نوشتاری خود هستند. یادگیری این صداها شاید در ابتدا اندکی دشوار به نظر برسد اما همان طور که در مسیر یادگیری زبان سوئدی عمومی پیش می‌روید از دشواری کار کاسته می‌شود. لازم به ذکر است سوئدی جزء زبان‌های آسان از لحاظ یادگیری است و نسبت به برخی زبان‌های دیگر مدت زمان کمتری برای یادگیری نیاز دارد.

 

تدریس خصوصی زبان سوئدی عمومی در "های‌تاکی"

مجموعه "های‌تاکی" با وجود مدرس های زبان سوئدی عمومی به راحتی می‌تواند رضایت زبان آموزان را به دست آورد. این مجموعه امکان اعمال انواع مختلفی از فیلترها از جمله نوع تدریس، سطح تدریس، نوع مهارت، جنسیت استاد و گروه سنی زبان آموز بر لیست استادها را فراهم کره است. 

شما در "های‌تاکی" می‌توانید در یک کلاس خصوصی زبان سوئدی عمومی شرکت کنید و چنانچه از کلاس راضی نبودید آن مدرس را تغییر دهید. از طرفی در صورت نیاز می‌توانید از طریق گزینه پیام به مدرس با استاد زبان سوئدی عمومی در ارتباط باشید و مشکلات خود را با وی در جریان بگذارید. حال اگر شرایط مورد نظرتان فراهم بود، مدرس را به لیست استادهای مورد علاقه خود اضافه کنید. برای این منظور باید بر گزینه افزودن به علاقه‌مندی‌ها یا علامت قلب در پروفایل استاد کلیک نمایید.

برای اطلاع از برنامه کاری مدرس وارد بخش تقویم شوید و برای ورود به کلاس، در صفحه شخصی خود از مسیر کلاس‌های من، کلاس‌های پیش‌رو، لیست کلاس‌ها را مشاهده کرده و بر کلاس خصوصی زبان سوئدی عمومی کلیک کنید. این در حالی است که حدود ۵ دقیقه قبل از شروع کلاس، لینک ورود به کلاس از طریق پیامک برای شما و نیز برای استاد کلاس صرفا جهت یادآوری ارسال می‌شود. (هر دو می‌توانید با کلیک بر روی لینک وارد کلاس خصوصی زبان سوئدی عمومی شوید)

 

قیمت تدریس خصوصی زبان سوئدی عمومی

هزینه تدریس خصوصی زبان سوئدی عمومی در کلاس‌های مختلف "های‌تاکی" متفاوت است. هزینه هر کلاس با توجه به نظر شخصی مدرس و بعد از بررسی توسط "های‌تاکی" تعیین می‌شود. البته مجموعه امکان شرکت در ۵ جلسه آزمایشی را برای زبان آموزان فراهم می‌کند که به صورت رایگان برگزار می‌شود. زبان آموز بعد از شرکت در جلسات آزمایشی می‌تواند در مورد رزرو کلاس خصوصی زبان سوئدی عمومی با اطمینان بیشتری تصمیم بگیرد.

سوالات متداول

آیا می‌توانم فقط مدرس هایی که تدریس خصوصی زبان سوئدی را برای کودکان انجام می‌دهند مشاهده کنم؟

بله، شما می‌توانید بعد از وارد شدن به صفحه تدریس خصوصی زبان سوئدی عمومی از قسمت فیلتر ها، گروه سنی را بر روی کودکان تنظیم کنید.

مدت زمان تدریس خصوصی زبان سوئدی به صورت آنلاین، حضوری و آزمایشی به چه صورتی است؟

کلاس های خصوصی زبان سوئدی به صورت آنلاین، حضوری و آزمایشی به ترتیب در زمان های 60، 90 و 30 دقیقه برگزار می‌شود.

محل برگزاری کلاس خصوصی حضوری زبان سوئدی عمومی توسط چه کسی تعیین می‌شود؟

زبان آموز و مدرس زبان سوئدی عمومی با توافق همدیگر، مکان کلاس را مشخص می‌کنند.