اهمیت یادگیری مکالمه زبان سوئدی

زبان سوئدی زبان میلیون‌ها نفر در دنیا است که طرفداران زیادی دارد. از آن جایی که کشور سوئد شرایط اقتصادی و رفاهی خوبی برای زندگی دارد مکان مناسبی برای کار، تحصیل و زندگی به شمار می‌رود.

یادگیری صحبت کردن به زبان سوئدی می‌تواند به افرادی که مایلند در کشور سوئد زندگی کنند یا قرار است به زودی سفر به سوئد را تجربه نمایند، حتی به افرادی که در این کشور زندگی می‌کنند کمک کند تا راحت تر با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

با یادگیری صحبت کردن به زبان سوئدی دامنه فعالیت مغز خود را گسترش دهید و در نهایت صاحب ذهن خلاق‌تری شوید.

زبان سوئدی یکی از زبان‌های زنده دنیاست که یادگیری آن کار دشواری نیست. پس به راحتی می‌توانید این زبان را یاد بگیرید و از آن لذت ببرید.

 

مزایای "های‌تاکی" برای تدریس خصوصی مکالمه زبان سوئدی

اگر مجموعه "های‌تاکی" را برای یادگیری زبان سوئدی انتخاب کنید، می‌توانید از امکانات فراوان آن بهره‌مند شوید. برای نمونه با تماشای ویدئو معرفی استاد یا مطالعه متن درباره مدرس تا حد زیادی با او آشنا شوید. از طریق بخش رزومه اطلاعات بیشتری در مورد استاد خصوصی مکالمه زبان سوئدی به دست آورید یا در بخش نظرات، نظر دیگر زبان آموزان را بدانید. با این حال اگر بعد از رزرو کلاس به هر دلیلی از مدرس یا کلاس تدریس خصوصی مکالمه زبان سوئدی ناراضی بودید، می‌توانید کلاستان را با استاد دیگری رزرو کنید.

در "های‌تاکی" امکان اعمال فیلترهای مختلف بر لیست استاد های خصوصی مکالمه زبان سوئدی وجود دارد. از جمله این فیلترها نوع تدریس، سطح تدریس، نوع مهارت و... است. "های‌تاکی" امکان ارتباط با مدرس حتی قبل از رزرو کلاس خصوصی مکالمه زبان سوئدی را از طریق گزینه پیام به مدرس فراهم می‌کند. از طرفی زبان آموز می‌تواند مدرس مورد نظر خود را به لیست علاقه‌مندی‌ها اضافه کند. (این کار از طریق کلیک روی قلب قرمز رنگ پروفایل استاد انجام می‌شود)

در نهایت می‌توانید از طریق بخش کلاس‌های من، کلاس‌های پیش‌رو، لیست کلاس‌های خود را مشاهده کرده و با کلیک بر دکمه “ورود به کلاس” وارد آن شوید. البته لینک ورود از طریق سامانه پیامکی حدود ۵ دقیقه قبل از شروع کلاس جهت یادآوری برای زبان آموز و مدرس ارسال می‌شود.

 

هزینه کلاس خصوصی مکالمه زبان سوئدی

قیمت تدریس خصوصی مکالمه زبان سوئدی در "های‌تاکی" با توجه به نظر شخصی مدرس مشخص می‌شود. البته این قیمت توسط "های‌تاکی" مورد بررسی قرار می‌گیرد و بعد از تایید به زبان آموز اعلام می‌شود. دقت کنید هزینه پایین دلیلی بر عدم تجربه و تخصص مدرس نیست. در واقع شما می‌توانید با خیال راحت نسبت به رزرو کلاس خصوصی مکالمه زبان سوئدی اقدام کنید. 

نکته مهم دیگری که در مورد هزینه باید به آن توجه کنید این است که معمولا هزینه کلاس خصوصی حضوری مکالمه زبان سوئدی از تدریس آنلاین صحبت کردن به زبان سوئدی بیشتر است. البته این مورد به نظر شخصی استاد خصوصی مکالمه زبان سوئدی بستگی دارد. علاوه بر این لازم است بدانید برخی از مدرس ها در قبال رزرو جلسات آموزشی بیشتر به زبان آموز تخفیف می‌دهند.

سوالات متداول

مدت زمان کلاس های خصوصی آنلاین و حضوری مکالمه زبان سوئدی چند دقیقه است؟

کلاس های خصوصی آنلاین و حضوری مکالمه زبان سوئدی در "های‌تاکی" به ترتیب 60 و 90 دقیقه است.

آیا می‌توانم فقط مدرس هایی که تدریس خصوصی مکالمه زبان سوئدی را برای بزرگسالان انجام می‌دهند، مشاهده کنم؟

بله، بعد از ورود به صفحه تدریس خصوصی مکالمه زبان سوئدی، از بخش فیلترها گروه سنی را بر روی گزینه بزرگسال قرار دهید.

آیا می‌توان با استاد خصوصی مکالمه زبان سوئدی ارتباط برقرار کرد؟

بله، زبان آموزان می‌توانند از طریق دکمه پیام به مدرس (حتی قبل از رزرو کلاس خصوصی مکالمه زبان سوئدی) با استاد ارتباط برقرار کنند.