تدریس خصوصی مکالمه زبان آلمانی

روش های زیادی برای یادگیری زبان آلمانی وجود دارد. از جمله اینکه می‌توانید با افراد بسیاری در جهان که آلمانی زبان هستند ارتباط برقرار کنید. حال اگر می‌خواهید مهارت صحبت کردن به زبان آلمانی را به دست آورید در کلاس خصوصی مکالمه زبان آلمانی هایتاکی شرکت کنید تا این زبان زنده دنیا را به بهترین شکل ممکن بیاموزید.

قطعا یادگیری صحبت کردن به زبان آلمانی نیازمند زمان، تلاش، تمرین و حوصله است. اما آنچه بیش از این ها اهمیت دارد مدرسی است که شما را راهنمایی می‌کند. اگر می‌خواهید به زبان آلمانی صحبت کنید، باید با واژگان این زبان آشنا باشید. هر چه با کلمات آلمانی بیشتری آشنا باشید، بهتر می‌توانید در مورد دنیای اطراف خود صحبت کنید. از طرفی اگر اصطلاحات آلمانی را بشناسید، درست مانند یک آلمانی زبان به نظر می‌رسید. استاد خصوصی مکالمه زبان آلمانی در هایتاکی تمام این موارد را در نظر می‌گیرد تا زبان آموز بیشترین بهره را از کلاس وی ببرد.

موثرترین راه برای به خاطر سپردن واژگان و عبارات آلمانی این است که به جای اتلاف وقت بر روی واژگانی که کاربرد کمتری دارند، روی کلمات و عباراتی که بیشتر مورد علاقه شما هستند تمرکز کنید. شما می‌توانید مشاغل، سرگرمی‌ها، علایق و تجربیات روزمره خود را در کلاس خصوصی مکالمه زبان آلمانی مطرح کرده و از مدرس بخواهید بیشتر به این موارد بپردازد. 

 

کلاس خصوصی آنلاین و حضوری مکالمه زبان آلمانی

هایتاکی امکان یادگیری مکالمه زبان آلمانی به دو شکل حضوری و آنلاین را فراهم می‌کند. با این حال در صورتی که کلاس آنلاین را رزرو کنید، در هر مکانی که باشید به راحتی می‌توانید در کلاس درس شرکت کنید. با این حال اگر مایل به داشتن کلاس حضوری هستید می‌توانید از بین مدرس های موجود در هایتاکی، مدرسی را انتخاب کنید که کلاس خود را به صورت حضوری ارائه می‌دهد و یا از طریق ارسال پیام بررسی کنید که آیا مدرس امکان برگزارس کلاس خصوصی مکالمه زبان آلمانی به صورت حضوری دارد یا خیر. نکته دیگری که در مورد تدریس خصوصی مکالمه زبان آلمانی در هایتاکی وجود دارد مدت زمان هر جلسه از کلاس است که در حالت مجازی یا آنلاین ۶۰ دقیقه و در حالت حضوری ۹۰ دقیقه است. اکنون دیگر انتخاب با شماست که کدام روش را ترجیح می‌دهید.

 

هزینه تدریس خصوصی مکالمه زبان آلمانی

هزینه کلاس خصوصی مکالمه زبان آلمانی در هایتاکی با توجه به نظر اساتید و بررسی‌های به عمل‌آمده توسط هایتاکی تعیین می‌شود. در نتیجه هزینه کلاس اساتید مختلف متفاوت است. این در حالی است که هزینه یک جلسه از کلاس هر مدرس در همان نگاه اول قابل رویت است. لازم به ذکر است که قیمت بالا دلیل بر بهتر بودن مدرس نیست و پارامترهای مختلفی بر تعیین هزینه تاثیر دارد که سطح تدریس و مکان زندگی مدرس تنها دو مورد از آن است.

سوالات متداول

چه کسی مکان برگزاری کلاس خصوصی و حضوری مکالمه زبان آلمانی را تعیین می‌کند؟

مکان برگزاری کلاس حضوری مکالمه زبان آلمانی با توافق مدرس و زبان آموز تعیین می‌شود. لازم به ذکر است که در بیشتر موارد، کلاس های حضوری مکالمه زبان آلمانی در منزل زبان آموز برگزار می‌شود.

آیا می‌توان با استاد مکالمه زبان آلمانی قبل از رزرو کلاس خصوصی ارتباط برقرار کرد؟

بله، شما می‌توانید بعد از وارد شدن به پروفایل هر استاد از طریق دکمه “پیام به مدرس” یا “رزرو کلاس آزمایشی” با مدرس مورد نظر خود ارتباط برقرار کنید.

آیا جلسات آزمایشی رایگان زبان آلمانی تعداد دفعات محدودی دارد؟

بله، هر زبان آموز می‌تواند 5 جلسه آزمایشی رایگان رزرو کند. سپس باید با استادهایی که در ازای کلاس آزمایشی زبان آلمانی هزینه دریافت می‌کنند، کلاس بردارد.