زبان آلمانی عمومی چه کاربردهایی دارد؟

زبان آلمانی زبان برخی از مهم‌ترین نوشته‌های علمی و دانشگاهی است؛ نوشته‌هایی که تنها به همین زبان نگارش شده‌اند. از طرفی آلمان یک کشور زیبا و دیدنی است بنابراین تسلط بر زبان آلمانی در هنگام سفر به این کشور یک مزیت بزرگ محسوب می‌شود. دانستن زبان آلمانی شرایطی را فراهم می‌کند تا در زمان سفر به سایر کشورهای اروپای مرکزی و شرقی مشکلی برای برقراری ارتباط با ساکنان این کشورها نداشته باشید. علاوه بر این موارد، آلمانی به عنوان یکی از زبان های اصلی دنیا شناخته شده است. بنابراین، یادگیری زبان آلمانی می‌تواند یک مزیت رقابتی از نظر علمی، حرفه‌ای و شخصی باشد. 

 

مزایای یادگیری زبان آلمانی عمومی در ‌هایتاکی

با توجه به مزایای یادگیری زبان آلمانی عمومی، جای تعجب نیست که بسیاری از مردم به دنبال روش های یادگیری زبان آلمانی هستند. یکی از سریع‌ترین و آسان‌ترین راه‌ها برای یادگیری زبان آلمانی، شرکت در کلاس خصوصی است. ‌هایتاکی امکان شرکت در کلاس خصوصی آنلاین زبان آلمانی عمومی را در کلاس‌های ۶۰ دقیقه‌‌ای فراهم می‌کند. از طرف دیگر زبان آموزان می‌توانند در کلاس های حضوری خصوصی زبان آلمانی عمومی با مدت زمان ۹۰ دقیقه‌ شرکت کنند. در ‌هایتاکی با اساتیدی مواجه هستید که تدریس خصوصی زبان آلمانی عمومی را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند و به زبان آموز کمک می‌کنند در بهترین شرایط زبان آلمانی را بیاموزد. 

 

امکانات ‌هایتاکی برای یادگیری زبان آلمانی عمومی

‌هایتاکی با توجه به احترامی که برای زبان آموزان قائل است انتخاب مدرس را بر عهده شخص آن ها می‌گذارد. پلتفرم هایتاکی با قرار دادن امکانات متنوع، شرایط را برای گرفتن بهترین تصمیم برای زبان آموزان فراهم می‌کند. برای نمونه زبان آموزان می‌توانند بعد از بررسی اطلاعات مربوط به مدرس، در مورد رزرو کلاس زبان آلمانی عمومی تصمیم بگیرید. جهت بررسی این اطلاعات می‌توان به بخش درباره من، نظرات زبان آموزان قبلی و رزومه اساتید اشاره کرد.

در کنار تمام این ها زبان آموز می‌تواند در همان ابتدا ویدئوی کوتاهی از استاد زبان آلمانی عمومی را مشاهده کند. در این ویدیو مدرس خطاب به زبان آموزان صحبت می‌کند و به معرفی و ذکر سوابق کاری خود می‌پردازد تا زبان آموز شناخت کامل‌تری نسبت به او پیدا کرده و در مورد انتخاب او راحت‌تر تصمیم بگیرد.

یکی دیگر از امکات مهمی که در هایتاکی فراهم شده، شرکت در جلسات آزمایشی است که با هزینه‌ای بسیار کم و در بسیاری از موارد به صورت کاملا رایگان برگزار می‌شود. با شرکت در این جلسه، هیچ شک و تردیدی برای زبان آموز در مورد انتخاب مدرس باقی نمی‌ماند.

از دیگر امکانات ‌هایتاکی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • افزودن مدرس به لیست علاقه مندی ها از طریق قرمز کردن قلب در پروفایل هر استاد
  • اعمال فیلترهای مختلف از جمله نوع تدریس، نوع مهارت، سطح تدریس، گروه سنی و جنسیت استاد برای مشاهده یک نتیجه خاص
  • وجود بازه های متفاوت برای قیمت کلاس های خصوصی زبان آلمانی عمومی
  • ارسال لینک کلاس زبان آلمانی عمومی از طریق سامانه پیامکی برای زبان آموز و استاد، 5 دقیقه قبل از زمان شروع کلاس
  • امکان لغو کلاس در صورت عدم رضایت از مدرس و تغییر کلاس درس در هایتاکی

سوالات متداول

کلاس های آزمایشی تدریس خصوصی زبان آلمانی عمومی تا چند جلسه رایگان است؟

هر زبان آموز می‌تواند در 5 جلسه کلاس آزمایشی آلمانی عمومی رایگان شرکت کند. در صورتی که زبان آموز خواستار رزرو کلاس آزمایشی بیش از 5 جلسه باشد، باید با استادهایی که برای تدریس آزمایشی هزینه در نظر گرفته اند، کلاس بردارد.

آیا می‌توانم لیست مدرس های آنلاین زبان آلمانی عمومی را مشاهده کنم؟

بله، بعد از انتخاب زبان آلمانی عمومی؛ از بخش فیلتر ها، نوع تدریس را بر روی گزینه آنلاین قرار دهید.

چطور می‌توانم قبل از رزرو کلاس زبان آلمانی عمومی، با مدرس ارتباط برقرار کنم؟

بعد از وارد شدن به پروفایل استادهای زبان آلمانی عمومی، می‌توانید از طریق دکمه پیام به مدرس و یا رزرو کلاس آزمایشی درخواست خود را با استاد مورد نظر در میان بگذارید.