کلاس خصوصی زبان آلمانی تجاری

معمولا هر زبان آموز هدف خاصی از یادگیری زبان دارد. در این میان افرادی هستند که با هدف استفاده از زبان برای انجام فعالیت‌های تجاری اقدام به یادگیری آن می‌کنند. اگر شما نیز جزء این دسته از افراد هستید و قصد دارید زبان آلمانی را بیاموزید خود را به هایتاکی بسپارید. تدریس خصوصی زبان آلمانی تجاری شما را از وجود مترجم بی‌نیاز می‌کند. 

حال ممکن است به دلایل مختلفی نیاز به یادگیری زبان آلمانی تجاری داشته باشید. مثلا ممکن است بخواهید به آلمان یا یکی از کشورهای آلمانی زبان سفر کنید و در آنجا به کار و فعالیت بپردازید، یا اینکه قصد همکاری با شرکای آلمانی را دارید. شاید هم بخواهید در یک مصاحبه کاری که به زبان آلمانی برگزار می‌شود شرکت کنید و امتیاز مطلوبی به دست آورید. 

فرقی ندارد کدام هدف را دنبال می‌کنید. مهم این است که در هایتاکی می‌توانید آنچه را که مد نظر دارید با استاد تدریس خصوصی زبان آلمانی تجاری خود در میان بگذارید و در مسیر رسیدن به هدف خود گام بردارید. اساتید هایتاکی بسیار پرانرژی و باانگیزه، آماده یاد دادن این زبان با بهترین روش‌ها به شما زبان آموز گرامی هستند.

مدرس زبان آلمانی تجاری اصطلاحات و عباراتی را که برای فعالیت تجاری به زبان آلمانی نیاز دارید به شما آموزش می‌دهند و تمام توان خود را برای این منظور به کار می‌گیرند. پس بدون هیچ نگرانی بابت تدریس خصوصی زبان آلمانی تجاری در هایتاکی به رزرو کلاس بپردازید و از همین حالا خود را یک حرفه‌ای در این زمینه تصور کنید.

 

انتخاب مدرس خصوصی زبان آلمانی تجاری

مدرس خصوصی زبان آلمانی تجاری در هایتاکی از طریق مصاحبه با کارشناسان تعیین سطح می‌شود. در نتیجه شما با شرکت در کلاس هر یک از مدرس های هایتاکی می‌توانید به نتیجه مطلوبی که می‌خواهید برسید. با این حال حق انتخاب دارید و می‌توانید با توجه به پارامترهای مختلفی از جمله زمینه‌های تخصصی، سطوح تدریس، گروه سنی و البته نوع کلاس که به دو شکل آنلاین و حضوری است مدرس خود را انتخاب کنید. حال اگر محدودیت زمانی دارید و در تمام طول هفته وقت آزاد برای یادگیری زبان آلمانی ندارید می‌توانید وارد تقویم مربوط به مدرس شوید و ساعات تدریس وی را مشاهده کنید و با توجه به آن به انتخاب مدرس بپردازید. در صورتی که استاد مورد نظر شما زمان خالی مشخصی نداشت می‌توانید از طریق دکمه “پیام به مدرس” از او درخواست کنید تا زمان های خالی خود را مشخص کند.

 

هزینه تدریس خصوصی زبان آلمانی تجاری

قطعا کلاس خصوصی بسیار بهتر از کلاس عمومی است. زیرا مدرس تمام تلاش خود را صرف یادگیری یک زبان آموز می‌کند و مسیر پیشرفت در یادگیری با توجه به توان این زبان آموز طی می‌شود. با این حال با توجه به مزایایی که تدریس خصوصی دارد هزینه‌ای که برای آن صرف می‌شود چندان زیاد به نظر نمی‌رسد. این در حالی است که مدرس های مختلف در هایتاکی هزینه‌های متفاوتی را برای کلاس خود در نظر می‌گیرند. لازم به ذکر است در تعیین این هزینه پارامترهای متعددی نقش دارد. از جمله مکان زندگی مدرس و شرایط زندگی وی که تاثیر زیادی بر نظر او برای تعیین هزینه می‌گذارد.

 

سوالات متداول

چه کسی مکان برگزاری کلاس خصوصی حضوری زبان آلمانی تجاری را تعیین می‌کند؟

زبان آموز و مدرس با توافق یکدیگر مکان برگزاری کلاس خصوصی حضوری زبان آلمانی تجاری را مشخص می‌کنند. اما در بیشتر مواقع کلاس حضوری زبان آلمانی تجاری در منزل زبان آموز برگزار می‌شود.

کلاس خصوصی آنلاین زبان آلمانی تجاری در هایتاکی با آموزشگاه های دیگر چه تفاوتی دارد؟

هایتاکی قدرت انتخاب استادهای بسیار زیادی را برای زبان آموزان فراهم کرده است. در نتیجه آن ها می‌توانند خود انتخابگر استاد، زمان و بستر آموزش مثل اسکای روم یا.. در کلاس خصوصی زبان آلمانی باشند. اما برخی از آموزشگاه ها، کلاس آنلاین برای تدریس زبان آلمانی تجاری ارائه می‌دهند؛ در حالی که بستر مناسبی برای آن در نظر نگرفته اند.

چند جلسه آزمایشی برای کلاس خصوصی زبان آلمانی تجاری رایگان است؟

هایتاکی 5 جلسه آزمایشی رایگان برای تدریس خصوصی زبان آلمانی تجاری در نظر گرفته است. در صورت نیاز به استفاده از جلسه آزمایشی می‌توانید از کلاس های استادهایی که هزینه ای برای جلسات در نظر گرفته اند، بهره‌ ببرید.