تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی برای کودکان

تدریس خصوصی زبان ترکی برای کودکان توسط معلم‌های مجرب و خبره انجام می‌شود که می‌توانید از طریق لیست بالا کلیه‌ معلمان خصوصی زبان ترکی کودکان در مجموعه "های‌تاکی" را مشاهده کنید. 

نقطه قوت تدریس خصوصی این معلم‌ها، انعطاف زمانی و همینطور رزومه‌ قوی آن‌ها است. در مجموعه "های‌تاکی" امکان انتخاب معلم ها با انواع شرایط وجود دارد. 

برای مثال در صورتی که می‌خواهید تنها برای فرزندتان معلم خانم انتخاب نمایید، این امکان از طریق بخش فیلترها فعال بوده و می‌توانید از طریق این گزینه معلم های خانم را از معلم های آقا جدا کرده و به بررسی و ارزیابی براساس معیارهای مدنظر خود بپردازید. 

ورود به کلاس‌های آنلاین مجموعه "های‌تاکی" بسیار ساده می‌باشد و نیاز به نصب برنامه و یا پلتفرم خاصی نیست. برای ورود به کلاس خصوصی ترکی دو راه وجود دارد:

1- در روش اول پنج دقیقه پیش از شروع کلاس، لینک ورود برای دانش‌آموزان پیامک می‌شود، پس از کلیک بر روی لینک ارسالی وارد کلاس شده و به راحتی فرآیند یادگیری آغاز خواهد شد.

2- در روش دوم کافیست وارد پروفایل شخصی کودک شوید و از قسمت کلاس های من، بخش پیش رو، روی دکمه ورود به کلاس کلیک کنید.

 

انتخاب معلم خصوصی ترکی کودکان

والدین عزیز می‌توانند برای ثبت‌نام کودکشان در کلاس‌های خصوصی یادگیری زبان ترکی استانبولی، پس از ارزیابی رزومه و فیلم معرفی معلم، مدرس مورد نظر خود را انتخاب نمایند و از طریق یک جلسه‌ آزمایشی 30 دقیقه‌ای (در های‌تاکی اکثر معلم ها کلاس های آزمایشی را رایگان ارائه می‌دهند) ثبت‌نام در سطح مورد نظر و استاد انتخابی را نهایی کنند.

 

تعیین سطح زبان ترکی استانبولی برای کودکان 

بیشتر کودکان هنگام شروع یادگیری زبان ترکی استانبولی، از ابتدا یعنی سطح مبتدی شروع می‌کنند، اما ممکن است در بعضی موارد، کودک در کشور ترکیه زندگی کرده‌ یا با محیط‌هایی که به زبان ترکی صحبت می‌کنند، تعامل داشته باشد. در این صورت نیاز به تعیین سطح حس می‌شود. تعیین سطح نیز در جلسه آزمایشی انجام خواهد شد.

 

هزینه معلم خصوصی زبان ترکی کودکان

هزینه معلم خصوصی ترکی برای کودکان به ازای هر جلسه تعیین می‌گردد. در مجموعه "های‌تاکی" هزینه جلسات براساس عوامل متعددی محاسبه می‌شود، برای مثال حضوری یا آنلاین بودن تدریس، یکی از عوامل تعیین کننده قیمت کلاس خصوصی زبان ترکی کودکان است. لازم به ذکر است که هزینه کلاس های خصوصی ترکی در پلتفرم “های‌تاکی” با توجه به عوامل مختلفی از جمله شرایط زندگی معلم، دانش، تجربیات و… تعیین می‌شود. در نتیجه زبان آموز می‌تواند با هر بودجه ای که دارد اقدام به رزرو کلاس خصوصی ترکی کودکان نماید.

 

بهترین زمان برای شرکت در کلاس خصوصی ترکی استانبولی توسط کودک

براساس آمارهای مختلف انجام شده، بهترین زمان برای یادگیری زبان ترکی استانبولی در سنین پیش از دبستان می‌باشد، این موضوع دلایل مختلفی دارد که در ذیل به آن اشاره شده است:

  1. یادگیری زبان اول در کودکان، در سنین پیش از دبستان تکمیل شده و کودکان به زبان مادری تسلط لازم را پیدا کرده‌اند.
  2. با ورود به مدرسه، میزان زمان فراغت کودکان کم شده و کودک کمتر می‌توانند به صورت متمرکز بر روی یادگیری زبان دوم، زمان بگذارند.
  3. میزان شوق و یادگیری کودکان در سنین پیش از مدرسه، برای یادگیری مفاهیم جدید بیشتر از سایر سنین است.

 به دلایلی که در بالا ذکر شد، این دوره سنی کودکان برای شروع یادگیری زبان دوم مناسب است، زیرا آنچه را که در این سن می‌آموزند، می‌توانند در طول زندگی خود نیز استفاده کنند.

 

مدت زمان یادگیری زبان ترکی استانبولی توسط کودکان

 یادگیری زبان ترکی استانبولی از سطوح مبتدی شروع و به سطوح پیشرفته و حرفه‌ای می‌رسد. هر یک از این سطوح بین 9 تا 12 ماه به طول می‌انجامد، البته این زمان ممکن است براساس عوامل مختلف مانند تعامل با محیط مشترک، میزان زمان صرف شده، انتخاب روش‌های یادگیری مناسب و... متفاوت باشد.

اگر شما به عنوان والدین فرزندتان یادگیری زبان ترکی را در مسیر حرفه‌ای آینده آن‌ها یکی از عناصر پیشرفت می‌دانید؛ بهتر است به موقع عمل کرده و از معلم خصوصی زبان ترکی کودکان مجموعه "های‌تاکی" برای هموار کردن مسیر یادگیری فرزندتان استفاده کنید. 

 

یادگیری زبان ترکی استانبولی 

طی دو دهه اخیر، با توجه به مهاجرت‌های دائمی و موقت بسیار به کشور ترکیه و عدم کارآیی چندان زبان انگلیسی برای زندگی در این کشور، تقاضا برای یادگیری زبان ترکی استانبولی روز به روز افزایش می‌یابد. همین موضوع نیز موجب ایجاد احساس نیاز به معلم خصوصی زبان ترکی برای کودک و بزرگسال می‌شود.

زبان ترکی سیزدهمین زبان پرگویش در جهان است که یادگیری آن به دلیل مشابهت کلمات و عبارت‌‌ها به زبان مادری ایرانیان، بسیار ساده و شیرین است. 

این زبان نیز مانند زبان فارسی، گویش‌های متنوعی دارد که یادگیری الفبا و کلمات و عبارات ترکی در  اولین قدم و بعد از آن یادگیری گویش‌ها به شما کمک می‌کند تا بیشتر با فرهنگ، اقوام و آداب و رسوم هر یک از این گویش‌ها آشنا شوید.  

سوالات متداول

آیا می‌توان زمان کلاس های آنلاین یا حضوری زبان ترکی کودکان را تغییر داد؟

بله، می‌توان بعد از وارد شدن به پروفایل شخصی کودک از بخش “پیش‌رو” در قسمت “کلاس‌های من” زمان کلاس خصوصی ترکی استانبولی کودکان را تغییر داد.

آیا می‌توان لیستی از معلم های خصوصی ترکی استانبولی کودکان، با جنسیت مورد نظر مشاهده کرد؟

بله، کافیست از قسمت فیلترها، جنسیت را بر روی گزینه “خانم” یا “آقا” تنظیم کرده تا فقط معلم های خانم یا آقا را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم کلاس خصوصی آنلاین و یا حضوری زبان ترکی را در زمان های دلخواهم رزرو کنم؟

بله، در "های‌تاکی" این امکان را دارید تا زمان های خالی خود را با معلم منطبق کرده و اقدام به رزرو کلاس خصوصی ترکی کودکان نمایید.