Teachers Avatar
امیر شریفی

مدرس فرانسوی

از کشور ایران

مدرس جدید


تخصص ها

مکالمه زبان فرانسه زبان فرانسه عمومی زبان فرانسه تجاری

سطوح تدریس

مبتدی

متوسط

حرفه‌ای

گروه سنی

بزرگسال

نوع کلاس

آنلاین

حضوری در تهران

ارتباط با استاد

در صورتی که نیاز دارید با مدرس ارتباط برقرار کنید، می‌‌توانید از دکمه‌ی زیر استفاده کنید

درباره استاد

امیر شریفی هستم. مدرس بازیگری و زبان فرانسه. هفت سال زندگی در شهرهای مختلف فرانسه به من کمک کرده تا بتونم ضمن آشنایی کامل با زبان فرانسه ، فرهنگ روز این کشور را نیز فرا بگیرم و آماده ی انتقال آن به زبان آموزان عزیز باشم.

 

با گذراندن دوره های مختلف عمومی آموزش و تخصصی در زمینه آموزش زبان و بازیگری ، آموختم که آموزش دادن زبان ترکیبی از توانمندی های مدیریتی، زبان شناسی و هنری را لازم دارد. به همین دلیل با گذراندن دوره های مدیریتی آنلاین از سایت های برتر کشور فرانسه نظیر OPENCLASSROOMS سطح توانایی های خود را بهبود بخشیدم و در مقام یادگیری به روز باقی ماندم.

 

مهمترین قسمت آموزش انتخاب هدف و حرکت در مسیر هدف زبان آموز است. هر چند به صورت ثابت از یک متود آموزشی جدید و هیجان انگیر ، ATELIER ، استفاده می کنم اما به طور قطع در جزئیات و تمرینات جنبی هر زبان آموز برای اهدافش آماده خواهد شد.

 

متود Atelier با رویکرد communic'actionnelle شما را فردی در جامعه ی فرانسه فرض می کند. من نیز به همین منظور به هیچ عنوان در کلاس ها فارسی صحبت نخواهم کرد و با استفاده از تسلط خود در اجرا کمک خواهم کرد که بتوانید آن چه را متوجه نمی شوید حدس بزنید؛ که این خود به شما کمک می کند کلمات و جملات با تکرار و ممارست به حافظه ی بلند مدت شما راه یابد.

 

شما می توانید به مدت نیم ساعت کلاس را تست کنید و بعد برای رزرو کلاس تصمیم بگیرید.

 

تقویم استاد

چهارشنبه

۵

مهر


پنجشنبه

۶

مهر


جمعه

۷

مهر


شنبه

۸

مهر


یکشنبه

۹

مهر


دوشنبه

۱۰

مهر


سه‌شنبه

۱۱

مهر