سوالات متداول

انتخاب کنید

زبان آموز

استاد

هایتاکی (HiTalki) چیست؟

هایتاکی یک پلتفرم برای آموزش آنلاین و حضوری زبان ها به متقاضیان یادگیری در سراسر ایران و دیگر کشور‌ها می‌باشد.

چطور به عنوان زبان آموز در سایت ثبت نام کنم؟

از صفحه اصلی وب سایت هایتاکی بر روی گزینه ورود/ثبت نام کلیک کنید و با ورود شماره تلفن خود وارد پنل کاربری شوید.

رزرو کلاس آزمایشی چه شرایطی دارد؟

هر زبان آموز قابلیت رزرو 5 جلسه آزمایشی رایگان را دارد؛ مدت زمان برگزاری این کلاس 30 دقیقه می‌باشد. پس از پایان 5 جلسه رایگان، رزرو جلسه آزمایشی فقط با اساتیدی که در ازای برگزاری کلاس آزمایشی هزینه دریافت می‌کنند، امکان پذیر می‌باشد.

نحوه تعیین سطح در هایتاکی چگونه است؟

جلسه آزمایشی برای ایجاد آشنایی بیشتر بین زبان آموزان و مدرسین می‌باشد. در این جلسه علاوه بر اینکه شما در مورد متدهای آموزشی و کتاب‌هایی که اساتید تدریس می‌کنند، اطلاعات کسب می‌کنید؛ توسط استاد تعیین سطح نیز می‌شوید.

چطور بعد از رزرو کلاس، وارد کلاس شوم؟

نیم ساعت قبل از زمان برگزاری کلاس پیامی مبنی بر یادآوری زمان کلاس و لینک برگزاری کلاس برای شما ارسال می‌شود که با کلیک بر روی آن وارد بستر Skyroom و محیط کلاس خود می‌شوید.

چگونه می‌توانم کلاس آنلاین یا حضوری رزرو کنم؟

آموزش رزرو کلاس به صورت آنلاین و حضوری به طور کامل در صفحه راهنمای زبان آموز قرار داده شده است.

اگر استاد در کلاس حضور پیدا نکرد، چه کنیم؟

در صورتیکه زمان برگزاری کلاس فرا رسید و استاد در کلاس حضور پیدا نکرد. می‌توانید از طریق دکمه گزارش مشکل که در هنگام برگزاری کلاس، در کارت کلاس مربوطه به شما نمایش داده خواهد شد، این اتفاق را گزارش کنید و یا با پشتیبانی های‌تاکی تماس بگیرید. در صورت عدم حضور استاد در کلاس، حداکثر تا 15 دقیقه بعد از زمان برگزاری، کلاس شما لغو خواهد شد و هزینه آن به طور کامل به کیف پول شما باز خواهد گشت.

چگونه می‌توانم کلاس خود را لغو کنم؟

های‌تاکی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا کلاس خود را لغو کنید. آموزش کامل لغو کلاس در صفحه راهنمای زبان آموز بخش لغو کلاس برای شما قرار داده شده است.

آیا امکان تغییر زمان کلاس از قبل رزرو شده وجود دارد؟

امکان تغییر زمان کلاس با هماهنگی استاد برای شما مقدور می‌باشد. برای یادگیری نحوه تغییر زمان کلاس به صفحه راهنمای زبان‌آموز مراجعه نمایید.

چرا هزینه برگزاری کلاس توسط اساتید متفاوت است؟

متفاوت بودن هزینه برگزاری کلاس توسط اساتید تعیین کننده کیفیت آن ها نمی‌باشد. مدرسین ممکن است بر اساس فاکتور هایی چون سابقه تدریس، زبان، مهارت و سابقه حضور در سایت قیمت های متفاوتی داشته باشند.

چگونه می‌توانم هزینه رزرو کلاس را پرداخت کنم؟

شما می‌توانید از طریق اتصال به درگاه بانکی های‌تاکی با امنیت کامل هزینه مربوط به رزرو کلاس خود را پرداخت کنید. همچنین قابلیت پرداخت با استفاده از کیف پول نیز برای شما امکان پذیر است.

مدت زمان برگزاری کلاس ها چقدر است؟

مدت زمان برگزاری کلاس های آزمایشی 30 دقیقه، کلاس آنلاین 60 و کلاس حضوری 90 دقیقه می‌باشد.

کلاس های آنلاین چگونه برگزار می‌شوند؟

بستر برگزاری کلاس های آنلاین در مجموعه های‌تاکی، Skyroom می‌باشد. البته که شما با هماهنگی استاد مورد نظر و پشتیبانی های‌تاکی می‌توانید از طریق سایر اپلیکیشن ها نیز در کلاس های آنلاین شرکت کنید.