Teachers Avatar
امیرحسین مرادیان

مدرس انگلیسی

از کشور ایران

تعداد کلاس‌ها 167


تخصص ها

مکالمه زبان انگلیسی زبان انگلیسی عمومی گرامر زبان انگلیسی

سطوح تدریس

مبتدی

متوسط

حرفه‌ای

گروه سنی

نوجوان

بزرگسال

نوع کلاس

آنلاین

حضوری در تهران

ارتباط با استاد

در صورتی که نیاز دارید با مدرس ارتباط برقرار کنید، می‌‌توانید از دکمه‌ی زیر استفاده کنید

درباره استاد

سلام

 

من یک مدرس با سابقه چهار سال در آموزشگاه زبان خصوصی هستم و با زبان انگلیسی و تدریس ارتباط عمیقی دارم.همواره علاقه و اشتیاق قوی به تدریس و برقراری ارتباط با زبان آموزان داشته و همیشه سعی می‌کنم یک محیط آموزشی مساعد و دوستانه را برای هر کلاسم ایجاد کنم. 

به علاوه، من تجربه تدریس دروس تخصصی برق و ریاضی به دانش‌آموزان کانادایی را نیز داشته‌ام. این تجربه به من امکان می‌دهد مفاهیم پیچیده را به شیوه‌ای ساده و قابل درک برای زبان آموزانم توضیح دهم و از این طریق اطمینان حاصل کنم که همه زبان آموزان مفاهیم را به خوبی درک می‌کنند.

 

در کلاس‌ها، تاکید بر تعامل دوطرفه است و زبان آموزان دعوت به شرکت فعال در فعالیت‌ها و بحث‌ها می‌شوند. من با استفاده از روش‌های تدریس متنوع، مثل بازی‌ها، تمرینات عملی و مطالعه موردی، سعی در ایجاد یک محیط یادگیری فعال و جذاب دارم. این رویکرد تدریس به دانش‌آموزان این امکان را می‌دهد تا بهترین نتیجه را از کلاس‌هایمان بگیرند.

 

همچنین،به منظور پشتیبانی خارج از کلاس نیز در دسترس زبان آموزانم هستم. من با ایجاد کانال‌های ارتباطی از طریق ایمیل یا پلتفرم‌های مختلف، به دانش‌آموزان امکان می‌دهم تا در صورت نیاز به سوالات و مشکلات خود پاسخ دهم و راهنمایی کنم. من معتقدم که پشتیبانی خارج از کلاس به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا از فرصت‌های یادگیری بیشتر بهره‌برداری کنند. در این سایت، شما می‌توانید به صورت تعاملی و دوستانه در کلاس‌هایم شرکت کنید و با کمک و راهنمایی به بهبود مهارت‌های زبانی خود بپردازید. همچنین، من در طول مدت زمانی که دوره را طی می‌کنید، همیشه در دسترس شما خواهم بود تا به سوالات و مشکلات شما پاسخ دهم و در رسیدن به اهدافی که دارید کمک کنم.

 

امیدوارم تجربه خوبی رو از کلاس داشته باشید

تقویم استاد

شنبه

۱۱

آذر


یکشنبه

۱۲

آذر


دوشنبه

۱۳

آذر


سه‌شنبه

۱۴

آذر


چهارشنبه

۱۵

آذر


پنجشنبه

۱۶

آذر


جمعه

۱۷

آذر


امید طباطبایی

۱۲:۵۰ ۱۴۰۲/۴/۴

خوب بود